Олександр Аронець: Сепаратистські ящики пандори у деяких регіонах можуть скоро відкритися

455
Блогер Олександр Аронець

Так і пригадуються слова небіжчика Чечетова з його «Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят».

А як інакше.
Пропозиція міністра Гриневич, а також так званої громадськості про навчання мовами нацменшин набрала здається 160 голосів. І це із задіянням колосальнного інформаційного тиску на нардепів, маніпуляцій про те, що нібито це узгоджена позиція «усіх громадських організацій і усіх партій».

Нардеп від БПП( у симпатіях до якого мене запідозрити важко) Білозір винесла правку до законопроекту про освіту згідно якої навчання в школах і садках винятково українською. (зі збереженням можливості викладання англійською) Правка набрала 196 голосів. І це при всій тій підривній роботі так званої громадськості проти української мови навчання у школах, при брехні, що така норма буцімто не конституційна, хоча є пряме тлумачення цих норм Конституційним судом, який підтверджує правильність викладання українською мовою в українських закладах освіти… Спрямувати б їхню енергію в русло пропаганди навчання українською мовою, без проблем набрали б майже 300 голосів за закон про освіту з українською мовою навчання. А так, таке враження, що їх також використали як корисних ідіотів.

А в підсумку що? Представники фракцій довго радились і ухвалили «компромісний» варіант згідно з яким все ж таки лишили нацменшинам право навчання своїми мовами в державних комунальних освітніх закладах, при чому якщо для садочків і початкових шкіл таке право лишили «в окремих класах», то середні і вищі класи взагалі випадково? залишили поза увагою, таким чином школи на власний розсуд всі середні і вищі класи все ще можуть вести навчання тією ж російською мовою!

При чому все так пафосно і швидко зачитувалось, що коли свободівець Юрій Левченко звернув увагу на кричущу брехню, Парубій в той же момент поставив законопроект на голосування, щоб депутати не встигли розібратись, що їх «развєлі как котят»…

І не дивуйтесь, коли російськомовні регіони під керівництвом людей з двома паспортами типу мера Одеси Труханова знову піднімуть гриву і заявлять про особливий статус російської в Одесі, або ж угорці з Берегово, які просто не знають української і ми за свій кошт готуємо вступників до угорських ВНЗ, це в кращому випадку, а в гіршому – сепаратистські ящики пандори у подібних регіонах можуть скоро відкритись…у нас же війна, а наші «державні мужі», схоже, про це забули.

Джерело: Олександр Аронець

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв