Лише США можуть зупинити агресію Кремля проти України – військовий

416
Військовий експерт переконаний - лише США можуть зупинити Кремль
Військовий експерт переконаний – лише США можуть зупинити Кремль

Сьогодні не ідеться про жодне виведення російських військ із Донбасу, тому лише сильний гравець може поставити Кремль на місце, і для цієї ролі найкраще підходять Сполучені Штати. Таку думку висловив полковник запасу, учасник першого миротворчого батальйону України в Сараєво Михайло Савченко.

«Вивезення окремих особливо цінних зразків російської військової техніки, про яку повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак, найімовірніше, є плановою ротацією. Одні підрозділи заходять, інші виходять. Тому що техніка потребує обслуговування і ремонту, а на окупованих територіях недостатньо баз. Щось замінили, щось непотрібне вивезли. Це поодинокі випадки, які ні на що не впливають», – підкреслив полковник, передає Обозреватель.

За його словами, від миротворчої місії на Донбасі також буде мало користі, оскільки Кремль погодиться тільки на місію за участю росіян.

На цьому Савченко нагадав, що російські миротворці були і в Абхазії – спочатку вони були нібито миротворцями, а потім перетворилися на окупантів.

«Лише сильний світовий гравець може поставити крапку в цій історії. А цю роль можуть зіграти Сполучені Штати. Коли вони поставлять Кремль в такі рамки, в такі умови, коли ті нічого не зможуть зробити у відповідь, тоді все і вирішиться. Це може бути як політичне рішення, так і військове», – запевнив військовий.

Щодо яскравих проукраїнських заяв спецпредставника США з питань України Курта Волкера, то, стверджує фахівець, публічна політика не зовсім відображає реальну ситуацію.

«Керівництво великих країн веде переговори засекреченими каналами зв’язку, і, якщо знати, про що вони говорять, можна робити висновки», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв