Ігор Сабій: Глава Київської ОДА нарешті помітив, що в його структурі не все гаразд

432
Очільник фракції "Свобода" у Київській ОДА Ігор Сабій

5 вересня під час позачергової сесії Київської облради депутати визнали незадовільною роботу Київської облдержадміністрації в частині виконання програм соціально-економічного розвитку області. За словами очільника фракції «Свободи» в облраді Ігоря Сабія, рішення депутатів спричинене бездіяльності ОДА, однак схоже, що глава Київської ОДА Олександр Горган лише тепер помітив серйозні проблеми в очолюваній ним структурі.

«Майже через рік перебування на посаді, тільки після оголошення про проведення позачергової сесії облради, у порядку денному якої планувався розгляд питання про виконання обласного бюджету в частині фінансування обласних програм, голова ОДА помітив, що в очолюваній ним структурі не все гаразд», – підкреслив Сабій, коментуючи допис Горгана про неефективне використання грошей обласного бюджету.

Депутат наголосив на тому, що схема виконання обласних програм фактично повністю підзвітна і підконтрольна очільнику ОДА. За його словами, якби не позачергова сесія – голова ОДА і далі не знав би, хто персонально відповідальний за неефективне освоєння коштів.

«Після голосування за проект бюджету і програм депутати облради позбавлені можливості впливати на їх виконання й можуть тільки ініціювати розгляд на сесії стану виконання програм, запросивши на доповідь голову ОДА як особу, яка керує фактичними розпорядниками коштів. Запрошення депутатів представник Президента може і проігнорувати, як це і сталося на останній сесії, – пише «свободівець» у своєму Facebook. – Пан Горган оголошує про великі розслідування і покарання винних. Можливо, нарешті в обладміністрації настане порядок і очільники її структурних підрозділів почнуть працювати на громаду Київщини, а не думати, що вони тільки для того народилися, щоб панувати».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв