Яценюк вважає, що в державі подолали корупцію у верхівці влади

261
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що задоволений результатами боротьби з корупцією у верхівці влади.

Яценюк вважає, що в державі подолали корупцію у верхівці влади
«Ми зруйнували системну мафіозну корупцію на самій верхівці. Надалі необхідно боротися з корупцією, з якою знайомий кожен громадянин. Ідеться про хабарі в дитячих садочках, школах, вузах, лікарні, на митниці, в податковій інспекції», − зазначив Яценюк в ефірі програми «10 хвилин із Прем’єр-міністром». 
За його словами, компанія «Нафтогаз України» нарешті стала прибутковою, а у складі її керівництва вже нібито немає олігархів. Крім того, Прем’єр пообіцяв змінити глав 50 державних підприємств і призначити «політично незаангажованих» керівників. Очільник уряду також закликав нещодавно створені антикорупційні органи продовжувати боротися з корупцією в Кабміні, парламенті й щодо будь-яких політичних діячів. Крім того, 19 лютого Яценюк заявив, що його уряд абсолютно викорінив олігархію в Україні. 
Додамо, ЗМІ поширюють інформацію про те, що чинний глава уряду лобіює інтереси олігархів Рината Ахметова й Ігоря Коломойського, ставленики якого тривалий час контролювали топ-менеджмент компанії «Нафтогаз України», у зв’язку з чим підприємство заборгувало мільярди доларів. 
Журналістка Юлія Мостова у статті для Дзеркала тижня наголосила, що саме спонсорство Ахметова й Коломойського вирішило долю голосування парламенту за висловлення недовіри чинному уряду під керівництвом Яценюка.

Коментарi

Коментарiв