Саакашвілі боїться, що в Україні його можуть викрасти

280
Саакашвілі стверджує, що українська влада може його викрасти

Колишній президент Грузії та екс-очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі висловив думку, що після його повернення в Україну його спробують викрасти і видати грузинській владі.

«Моє затримання на кордоні не така проста тема. Єдине, що може зробити нинішня українська влада – це викрасти мене і переправити в Грузію, але це буде кримінальним злочином, за який треба буде відповідати всім, хто це зробить», – заявив Саакашвілі в ефірі грузинського телеканалу Руставі 2.

Екс-очільник Одеської ОДА підкреслив, що на польсько-українському кордоні 10 вересня (на цю дату політик анонсував своє повернення – ред.) буде багато іноземних журналістів та політиків.

«Знаю, що мене будуть зустрічати тисячі моїх українських співгромадян. Мені сказали і про те, що кілька тисяч українських громадян, які перебувають в Польщі, також хочуть пройти через кордон разом зі мною, але я не хочу ексцесів. На кордоні мене зустрічатимуть українські опозиційні політики. Не виключаю, що разом зі мною перетнуть кордон і євро парламентарі», – наголосив колишній президент Грузії.

Крім того, він не виключає, що Європейський Союз підготує спеціальну резолюцію у зв’язку із ситуацією навколо нього.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв