Бездіяльність АП у боротьбі з корупцією блокує будь-який прогрес в Україні, − Carnegie

257
У доповіді з питань ситуації в Україні аналітичного центру Carnegie Endowment for International Peace експерти зазначили, що саме небажання Адміністрації Президента боротися з корупцією блокує будь-які прогреси.

 
Бездіяльність АП у боротьбі з корупцією блокує будь-який прогрес в Україні, − Carnegie
Експерти аналітичного центру наголошують, що переважна більшість проблем в Україні не пов’язані з конфліктом на Донбасі, як це стверджує українська влада, і має системний характер. Особливо розкритикували роботу Адміністрації Президента протягом останніх кількох місяців, точніше, її бездіяльність. Аналітики також зазначають, що майже всі проблеми спричинені корумпованістю уряду й тиском великого бізнесу на політику.
Наполягаючи на конституційних змінах, Адміністрація Президента Петра Порошенка ризикує стати об’єктом нападів націоналістів і отримати крах коаліції, що теж може призвести до дострокових парламентських виборів. Неспроможність ухвалити конституційні зміни, як цього вимагають від влади Мінські домовленості,  може обернутися політичною перемогою Росії і дозволить Кремлю перекинути провину за конфлікт на Донбасі на українську владу, − цитує Голос Америки доповідь центру.
Додамо, 18 лютого цього року Віце-президент США Джо Байден під час телефонної розмови з Президент України Петром Порошенком схвалив відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна й наголосив, що влада повинна об’єднатися заради продовження роботи над реформами.

Коментарi

Коментарiв