Саакашвілі вже в березні може піти у відставку

184
На початку березня поточного року чинного очільника Одеської Обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі можуть відправити у відставку.

Саакашвілі вже в березні може піти у відставку
Інформацію про ймовірну відставку чинного глави Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі повідомило Громадське. Факт підтвердив і виконуючий обов’язки заступника голови ОДА Олександр Боровик. 
«Ми серйозно стурбовані політичною кризою, що набирає обертів у країні, ми висловлюємо нашу критику і ставимо незручні питання, в тому числі Прем’єру і Президенту, в яких ми у прямому підпорядкуванні. Звичайно, можна припустити, що це може викликати жорстку реакцію з їхнього боку. Чи може це бути звільнення? Можна очікувати будь-чого», − зазначив Боровик.
Нагадаємо, Саакашвілі виступив із заявою про те, що він категорично проти співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Він зазначив, що чим більше умов МВФ ми не виконуватимемо, тим більше буде нових вимог. Він наголосив, що «позбувся» Фонду протягом року під час президентства у Грузії. 
Додамо, директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард нещодавно спрогнозувала можливе призупинення програми кредитного фінансування для України у зв’язку з бездіяльністю влади щодо запровадження реформ відповідно до вимог двосторонніх домовленостей.

Коментарi

Коментарiв