Крім горілки, ні в чому не тямить – Москаль різко розкритикував Савченко

785
Савченко дісталося на горіхи від Москаля

Очільник Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль різко відповів народній депутатці Надії Савченко на її звинувачення на свою адресу про контрабанду сигарет з окупованих територій України в Європейський Союз.

Москаль нагадав, що Савченко обіцяла передати силовим структурам докази контрабанди і порадив журналістам таки звернутись до неї за результатами її розслідування.

«Хочу нагадати, що за закарпатською митницею стоїть угорська, словацька та румунська митниці, які також перевіряють вантажі на можливу контрабанду. Значить, за логікою Савченко, я глава не тільки закарпатської, але і румунської, словацької та угорської тютюнових мафій? Перед тим, як щось заявляти в прямому ефірі, треба принаймні розібратися у цьому. А якщо людина, окрім літри горілки ні в чому не розбирається…», – підкреслив чиновник.

«Запитайте самі її через місяць – де докази того, що вона сказала в вашій студії? Де ті факти, які вона, обійшовши всі забігайлівки і, озвучує у прямому ефірі п’яною промовою? Я не хочу про це говорити, щоб не робити їй рекламу», – заявив очільник Закарпатської ОДА.

За його словами, він знає Савченко «як облуплену», а під час своєї участі в АТО в складі «Айдара» вона погубила десятки людей»: «Потім потрапила п’яна в полон, бо впала з бронетранспортера після п’янки, так її росіяни і захопили».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв