ЄС цінує людські життя, Росія – свої інтереси, – експерт

240
Представник України у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний назвав слабкі місця української сторони в переговорах із Росією.

ЄС цінує людські життя, Росія – свої інтереси, – експерт
В інтерв’ю Апострофу Безсмертний висловив думку, що найбільше Російська Федерація тисне на Україну в питанні обміну полоненими. Саме цей аспект він назвав найскладнішим для європейських чи українських переговірників із представниками РФ. Він підкреслив, що саме шантаж військовополоненими бійцями ЗСУ став основним інструментом маніпуляції для російських репрезентантів під час переговорів у форматі Тристоронньої контактної групи. Дипломат також підкреслив,що помітив тенденцію, коли відразу після прибуття так званого гумконвою з Росії на Донбасі відбувається різке загострення ситуації. На думку політика, нині Європейський Союз цінує людські життя, РФ же намагається зробити все відповідно до власних інтересів. 
«Прийшов вантаж − і буквально через 3-4 дні кількість обстрілів значно зростає. Це своєрідна складова зовнішньополітичної доктрини Росії. Так званий примус силою: спроби тиску і дотиснення», − зазначив високопосадовець.
Нагадаємо, 17 лютого цього року Безсмертний оприлюднив нові умови бойовиків так званих ДНР і ЛНР. Ватажки псевдореспублік вимагають, аби участь у виборах на Донбасі могли брати лише самовисуванці, які проживають на окупованих територіях не менше двох років. Крім того, терористи відмовляються від участі у виборах у разі, якщо у списку будуть представники всеукраїнських політичних партій.

Коментарi

Коментарiв