Путін перетворив їм мозок на тирсу: відомий режисер розкрив витоки «кримнашизму»

301
Сеітаблаєв: Витіснення з Криму корінного населення почалося задовго до першої депортації кримських татар 18 травня 1944 року

Український режисер Ахтем Сеітаблаєв висловив думку, що витоки «кримнашизму» існують іще з часів Катерини ІІ, а повернення Криму стане можливим лише після відходу президента РФ Владіміра Путіна.

Таку думку він висловив в інтерв’ю Апостроф.Лайм.

«Він триматиметься за нього (Крим – ред.) до останнього. Якщо перефразувати казку, це та голка кощеєва. На окупації Криму у них було дуже багато побудовано: «повернення в рідну гавань», весь цей маразм, який вони несли», – підкреслив Сеітаблаєв.

Також він зауважив, що витіснення з Криму корінного населення почалося задовго до першої депортації кримських татар 18 травня 1944 року.

«Витіснення корінного населення Криму почалося ще з часів Катерини ІІ, створювалися умови для життя, видавалися такі закони, через які неможливо було жити в Криму, не будучи завзятим «кримнашистом», скажімо так. Оскільки у Криму дуже багато такого, яке транспонувавши на себе, можна звести на прапор», – переконаний режисер.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв