Україна змарнувала власний час, − чеський політик

270
Міністр оборони Чехії Мартін Стропніцкі вважає, що Україна протягом останніх кількох років змарнувала власний час, не зробивши майже жодних змін.

Україна змарнувала власний час, − чеський політик
«Україна протягом останніх кількох років свій час змарнувала. Подивіться, скільки зробили інші подібні до неї країни, а Україна лише постійно крутиться у власних проблемах. Така ситуація, звісно, задовольняє російських стратегів», − зазначив політик під час дебатів на головному чеському інформаційному телеканалі.
Він також попередив українську владу про те, що російська сторона намагатиметься «стабілізувати» ситуацію. На його думку, пізніше на політичній арені з’явиться певна особа, яка врегулює відносини з Кремлем таким чином, що Російська Федерація буде нібито миротворцем – передає 24. 
Інший учасник дебатів, посол європейського парламенту Яна Заграділа наголосила, що з приходом нової влади в України нічого не змінилося, державою, як і раніше, керують олігархи. Крім того, іноземні партнери не можуть посилити свою підтримку українській стороні, спостерігаючи за політичною кризою, спричиненою суперечками високопосадовців в уряді.

Коментарi

Коментарiв