Влада дарма прагне запровадити якомога більше реформ, – Гройсман

249
Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман висловив думку, що держава потребує лише близько 10 змін у основних галузях, а не кількох десятків реформ, як це стверджують парламент і уряд.

Влада дарма прагне запровадити якомога більше реформ, – Гройсман
«Я вважаю, що ми маємо сконцентруватися на чітких 7-10 завданнях системних змін у нашій країні, а не опрацьовувати відразу 50-100 різних реформам, які не дадуть якісного результату», – зазначив Гройсман під час LIVE-спілкування на своїй сторінці у Facebook. 
На його думку, невеликий перелік ключових реформ допоможе країні подолати внутрішні проблеми й нарешті виконати всі ті зобов’язання, яких вимагають міжнародні партнери. Зокрема йдеться про умови Європейського Союзу для візової лібералізації та Угоди про асоціацію й Міжнародного валютного фонду для надання наступного кредитного траншу.
Гройсман наголосив, що протягом поточного року пріоритетними завданнями для влади мають бути кардинальне реформування уряду, парламенту й інших державних структур, аби вони перетворилися на ефективні органи державного апарату, які відповідають міжнародним стандартам. Крім того,за його словами, Президент, Кабінет Міністрів і Верховна рада повинні нарешті визначити чіткі правила їхньої взаємодії для можливості подальшої якісної роботи.
Спікер ВРУ також зазначив, що запропонує Президенту Петру Порошенко організувати круглий стіл для обговорення можливих шляхів подолання політичної кризи, що нині панує в державі. На думку Гройсмана, така ситуація загрожує територіальній цілісності й суверенітету України.
Додамо, що політичною кризою в Україні занепокоєні й іноземні партнери. Нині під загрозою і надання чергового кредитного траншу від МВФ. Директор-розпорядник організації Крістін Лаґард зазначила, що українська влада не демонструє прогресу в реформах, сконцентрувавшись на внутрішньому конфлікті.

Коментарi

Коментарiв