Саакашвілі заявив про запасний план повернення в Україну

311
Саакашвілі приїде на кордон із 11-річним сином

Колишній очільник Одеської ОДА і екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі має декілька варіантів того, як легально повернутися в Україну.

Про це він заявив під час прес-конференції 8 вересня, передає ТСН.

«Є кілька легальних моментів, як я можу легально повернутися додому в Україну, і я буду їх використовувати», – заявив Саакашвілі.

За його словами, він їх використає, якщо прикордонники не пропустять його через пункт пропуску «Краківець». Однак вирішив не називати їх, залишивши у таємниці.

Крім того, політик показав журналістам свій закордонний український паспорт і заявив, що не планує його віддавати. І саме з ним 10 вересня він поїде із польського Перемишля на пункт пропуску «Краківець», де планує зустрітися з депутатами «Самопомочі» та «Батьківщини» на чолі з Юлією Тимошенко.

Пізніше Саакашвілі також заявив, що приїде на кордон зі своїм 11-літнім сином, тому сподівається, що жодних ексцесів не буде.

Не треба лякати нас насильством і провокаціями, я їду на кордон разом зі своїм 11 річним сином в повній впевненості, що ніяких ексцесів не буде.—Не надо пугать нас насилием и провокациями, я еду на границу вместе со своим 11 летним сыном в полной уверенности, что никаких эксцессов не будет.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 8 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв