Україна висуне Росії низку претензій в ООН

339
Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко

Україна опрацьовує низку претензій до Росії в ООН. Ці претензії стосуватимуться порушення або невиконання Росією зобов’язань у різних царинах, які пов’язані, передовсім, з агресією проти України.

Про це в інтерв’ю виданню Укрінформ розповів постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

«Є низка ініціатив, які я не хочу зараз називати, щоб не розкривати всі карти заздалегідь для нашого колишнього стратегічного партнера. Але вони (російська сторона) мусять бути впевнені в тому, що на їхньому шляху буде чимало несподіванок», – зазначив постпред.

За його словами, ідеться про цілу низку питань.

«Генасамблея має 6 головних комітетів, які охоплюють сфери економіки, прав людини, міжнародного права, інформації, і в кожній з них можна знайти багато моментів, які Москва або порушила, або просто не виконує. Звичайно, це все стосуватиметься агресії Росії проти України», – підкреслив дипломат.

Крім того, він висловив думку, що президент РФ Владімір Путін уникає візиту на Генасамблею ООН, оскільки йому нічого сказати у відповідь на очікувану критику зі сторони інших міжнародних лідерів: «Значить, чутимемо це все від міністра закордонних справ Лаврова, який уже традиційно очолює російські делегації за кордоном».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв