«Нічого святого»: Добкін знову виставив себе на посміховисько

749
Добкін знову сконфузився у соцмережах

Народний депутат від Опозиційного блоку Михайло Добкін укотре продемонстрував свою недалекість і дав привід посміятися над собою.

8 вересня Михайло Добкін опублікував пост зі скріншотом із сайту «Українська правда». На ньому – публікація про вибух авто в центрі Києва і реклама штучного збільшення пеніса.

На підставі цього сусідства народний обранець зробив пафосний висновок, нібито журналістика в Україні пробила чергове дно і «УП» не має нічого святого.

Вот за что мне нравится "Украинская правда", так это за оперативность и объективность! И ещё. Для редакции нет запретных…

Опубліковано Михаилом Добкиним 8 вересня 2017 р.

Однак при цьому Добкін не врахував важливого факту – реклама ця контекстна, тобто – підтягується через Google adwords і формується за допомогою cookies на основі запитів та історії пошукових запитів самого користувача.

Пост одіозного нардепа набрав чималої популярності – йому спробували пояснити його промах, однак той видаляти доказ своєї дурості не став. Щоправда, вже і не треба, оскільки усі встигнули зробили скріншоти.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв