Президент знайшов заміну Каську

235
Прес-служба Адміністрації Президента України оприлюднила Указ про зміну складу Комісії з питань помилування.

Президент знайшов заміну Каську
Додати до персонального складу Комісії при Президентові України у питаннях помилування заступника Генерального прокурора Олега Заліска (за згодою) та першого заступника голови Державної пенітенціарної служби Петра Лейковського, прибравши зі складу цієї Комісії Віталія Каська й Віталія Ошовського, − зазначено в документі.
Додамо, Олег Заліско є начальником Головного слідчого управління, державним радником юстиції 3 класу. Його попередник, Віталій Касько, нещодавно оголосив про рішення піти у відставку, оскільки, за його словами, Генеральна прокуратура України стала інструментом політичного тиску й осередком корупції. Крім того, він наголосив, що чинне керівництво ГПУ блокувало будь-які запропоновані реформи, оскільки вони були їм невигідними.
19 лютого цього року також стало відомо, що Президент надав до парламенту подання про звільнення Генерального прокурора України Віктора Шокіна. Раніше у ЗМІ поширювали суперечливу інформацію щодо цього питання, оскільки деякі посадовці стверджували, що Генпрокурора таки звільнили, інші ж заявляли, що він лише пішов у відпустку, тому в цей час звільнення є неможливим.

Коментарi

Коментарiв