Журналіст назвав причетних до смертельного вибуху авто у Києві

601
Спрямований вибух радіокерованої міни, наштовхує на версію про черговий терористичний акт російських спецслужб - Бутусов

Тимур Махаур, який 8 вересня загинув унаслідок вибуху авто на Бессарабці у Києві, був незручною фігурою для російських спецслужб. Про це розповів журналіст і редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

«Убивство Тимура Махаурі в центрі Києва, спрямований вибух радіокерованої міни, наштовхує на версію про черговий терористичний акт російських спецслужб», – підкреслив Бутусов.

У якості аргументу він навів слова джерел у правоохоронних органах Грузії про те, що Махаурі був особистим другом грузинського екс-міністра внутрішніх справ Георгія Лордкіпанідзе, а також був співробітником спецслужб та виконував завдання керівництва цієї країни.

«Очевидно, виходячи з цієї інформації, що Мехаурі є глибоко залученим у світ чеченської громади в Туреччині та володіє інформацією про російську агентуру, був дійсно незручною фігурою для російських спецслужб. Грузинські джерела стверджують, що російські спецслужби підставили Махаурі тоді в 2012-у (2012 року влада Туреччини звинувачувала Махаурі у вбивстві п’ятьох чеченців на території країни – ред.), щоб відвернути від своїх співробітників, які вели полювання на чеченців. Як тільки турки розібралися, що Махаурі працював на грузинів, і не є причетним до вбивств – його випустили», – зауважив журналіст.

Він переконаний – жодні бандити не застосовують для розбірок радіокеровані міни та спрямований вибух. Водночас міни застосовують ті, хто не хоче залишати відбитків, хто хоче вбивати напевно та без контакту з жертвою, хто хоче забезпечити резонанс і залучити до вбивства увагу.

Тому, за словами Бутусова, можна зробити висновок, що вбивство Махаурі – це чергова операція російської терористичної організації в Києві, а почерк є аналогічним до вбивства начальника управління спецрезерву ГУР Максима Шаповала, полковника контррозвідки Олександра Хараберюша та вбивства журналіста Павла Шеремета.

«Махаурі був знаковою метою – учасник чотирьох воєн проти Росії, учасник антиросійського підпілля. Думаю, отримавши оперативним шляхом інформацію про місцезнаходження Махаурі, російська агентура і влаштувала теракт. Шукати треба серед нових контактів Махаурі, серед них був вбивця або спільник вбивць», – запевняє публіцист.

«Чому їм це вигідно? Судячи з низки терактів, спецслужби РФ є стурбованими боротьбою руху Опору народів Кавказу, поневолених бандитським кадирівсько-путінським режимом. Тому полювання на всіх чеченців, які прямо або побічно є залученими у антипутінській рух, набирає обертів в різних країнах, які надають притулок тим, кого переслідує кремлівська влада», – резюмував експерт.

Кем был Темур Махаури и кому выгодно его убийство в центре Киева? Убийство Темура Махаури в центре Киева, направленный…

Опубліковано Юрієм Бутусовим 8 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв