Росія боїться, що бойовики ОРДЛО підуть танками на Ростов – Гримчак

1125
Росія почала боятися своїх же терористів?

Якщо раніше обговорення на всіх медійних майданчиках РФ велося в ключі, мовляв, є у нас «Новоросія», є «ДНР-ЛНР», вони там всі – класні хлопці, то сьогодні російські ЗМІ подають це зовсім не так. Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

«От чому ліквідували Ґіві і Моторолу? Тому що вони були найбільш розкрученими персонажами в російському інформаційному просторі. Їх знала Росія. Ми їх так не знали, як знала Росія! Там було все: і про весілля, і про те, які вони веселі, класні, розумні… А вбили їх, мені здається, для того, щоб досягти того, що вже є сьогодні: знеособлення. Немає там облич. Є ДНР-ЛНР – а більше нічого немає», – підкреслив Гримчак в інтерв’ю Апострофу.

Однак, додав він, є й інша зміна: нині вся Україна стала ворогом на російському телебаченні.

«Тобто якщо ще півроку тому вони говорити про те, що от є там якась «інша Україна», яка «чекає, коли прийдуть освободітєлі» і тому подібне, то сьогодні ракурс змінився. Особливо після нашого параду, коли Хрещатиком пройшли війська, представники країн НАТО та країн-союзників. Мені здалося, що цей ракурс змінився, і тепер вся Україна з «братнього народу» стала просто ворогом», – зауважив заступник міністра.

За його словами, це можна тлумачити як певний сигнал.

«І ще… Я чому про Ґіві і Моторолу згадав? Тому що ці медійні персонажі були, хай і намальованими, але особистостями. І вони могли, коли росіяни підуть, сісти в поставлені Росією танки, взяти завезений Росією боєкомплект – і поїхати на Ростов. І, враховуючи їхню велику «розкрученість» саме в Російській Федерації, не факт, що ті війська російські, які стоять зараз попід нашим кордоном, не перейшли би на бік цих хлопців. Бо ж росіяни самі їх розпіарили на всю країну!», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв