Станіслав Зозуля: Дружина Луценка прямо називає українців лохами

947
Станіслав Зозуля, блогер

Якщо захисниками поблажливих мит залишаться лише самі бенефіціари, а свобода торгівлі (з мінімальним соціальним внеском на ввезення автомобілів до 300 євро) – в інтересах мільйонів, то такі бар’єри впадуть в ту ж секунду.

Divide et impera. Неможливо стримати мільйони, яким би силовим ресурсом ти не володів. Їх потрібно розділити і зіштовхнути один проти одного. Тих, хто їздить на українських номерах, і тих, хто на європейських.

А ось ще макіавеллізм: використовуй найбільш низинні людські почуття, розділяючи своїх опонентів. Найефективніше серед них – заздрість. Усі ці розмови про соціальну відповідальність – лише сублімація заздрості, яка волає до «справедливості»: чому я заплатив, а інші ні?

Пані дружина генпрокурора, представник президента в парламенті так і каже – лохи, називаючи так громадян України.

Але рівність в несправедливості – це ще не справедливість. Хтось повинен покласти цьому край. І навіть умовно програвши, автомобілісти на українських номерах, які сплатили по повній цій системі, – ніякі не лохи, а союзники євротачок в ім’я майбутнього.

Вони спекулюють почуттям заздрості, розраховують на наш короткий горизонт планування, протиставити цьому ми можемо нашу солідарність: водіїв на українських і європейських номерах, а також пішоходів.

Принципом державної політики негідників розділяти і володарювати ми можемо відповісти принципом громадянського суспільства – об’єднувати і звільняти. При цьому, не потрібно відвертатися від підтримки тих політичних сил, хто декларує лібералізацію.

Джерело: Станіслав Зозуля

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв