Уряд оприлюднив звіт про виконання вимог ЄС

187
23 лютого цього року Кабінет Міністрів України оприлюднив звіт про виконання вимог Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. 

Уряд оприлюднив звіт про виконання вимог ЄС
Урядовий офіс із питань європейської інтеграції підготував звіт, який передбачає оцінювання інформації, наданої державними органами влади, які мали зобов’язання щодо виконання умов Угоди про асоціацію України з країнами ЄС − передає Українська правда.
Метою звіту є інформування громадян України, представників неурядових організацій, а також міжнародної спільноти, зокрема інституцій ЄС і його держав-членів про прогрес України в реалізації цілей політичної асоціації та економічної інтеграції з Європейським Союзом,  − зазначено в документі.
Складовими звіту є інформація про найбільш масштабні заходи й результати виконання українською стороною Порядку денного й умов Угоди про асоціацію. Реалізація вимог була запланована й виконана протягом минулого року. 
Особливістю цього звіту, порівняно з аналогічним документом 2014 року, є відсутність оцінок виконання українською владою робіт, передбачених Угодою з Європейським Союзом. У попередньому звіті були посилання на відсоток виконання певних вимог задля можливості оцінювання успіхів державних структур.

Коментарi

Коментарiв