Порошенко готується до другого терміну і шукає зручних конкурентів – експерт

439
Порошенко уже почав готуватися до наступних виборів?

Президент України Петро Порошенко готується до нових виборів заради другого президентського терміну. Кому з опозиціонерів на цьому тлі загрожує тиск і хто стане конкурентом чинного глави держави – пояснив експерт Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Ігор Петренко.

«У нас з’являється нова група, яка з кожним днем набирає популярності і сили. Ця група складається з таких політиків, як Валентин Наливайченко, Міхеїл Саакашвілі, Анатолій Гриценко. Сюди ж можемо віднести і Сергія Лещенка, і всіх антикорупційних активістів, Віталія Шабуніна і так далі. Вони зараз намагаються домовлятися, досить так хвилеподібно. То досягають якихось домовленостей, то відбувається відкат», – констатував Петренко у коментарі Апострофу.

За його словами, одна з тенденцій, про яку варто говорити, – це старт нової президентської кампанії, реалізація плану переобрання для Порошенка.

«Навесні і влітку Порошенко проводив багато різних зустрічей, скажімо так, «виборчих нарад», на яких обговорювалися різні варіанти стратегій, тактик, дій для переобрання Петра Олексійовича. Ніби зупинилися на пропозиції Ігоря Гриніва, відомого депутата і політтехнолога, який досить давно працює з Порошенком. І ніби як вже зараз повинен реалізовуватися цей проект», – зауважив аналітик.

Щодо конкурентів чинного глави держави, то тут, стверджує фахівець, не варто чогось побоюватися «радикалам» Олега Ляшка.

«Порошенко шукатиме собі комфортних людей, яких потрібно виводити до другого туру виборів президента. Будуть домовленості обов’язково – це в принципі. А якщо по соціології говорити, то дві людини – це Юрій Бойко і Вадим Рабинович, рейтинги якого ростуть дуже сильно. Це два політики, яких під гаслом «Не дати повернутися регіоналам» може перемогти Порошенко», – переконаний експерт.

Тому, додає він, у Порошенко будуть більш серйозні шанси перемогти.

«Тобто, знову ж таки, буде певна домовленість, буде надана підтримка одній з політичних сил, щоб вони займали нішу і виходили вперед. І паралельно відбуватиметься тиск на тих більш реальних конкурентів, які хочуть вести свою політичну гру», – спрогнозував Петренко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв