Політична криза в Україні загрожує втратою рейтингу, − Fitch

195
Експерти міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings спрогнозували можливі наслідки політичної кризи в Україні.

 
Політична криза в Україні загрожує втратою рейтингу, − Fitch
Прес-центр агентства повідомив, що, на думку експертів, наслідки політичної кризи в Україні залежатимуть від рішення Міжнародного валютного фонду щодо продовження надання фінансової підтримки чи тимчасового блокування кредитних траншів. Прогнози обґрунтовані заявою директора-розпорядника Фонду Крістін Лаґард, яка раніше висловила обурення й занепокоєння ситуацію серед української влади.
 
Експерти Fitch зазначили, що конфлікт між Президентом України Петром Порошенком і очільником уряду Арсенієм Яценюком вже зіграв свою негативну роль щодо процесу запровадження реформ і відносин із іноземними партнерами. Крім того, ситуацію одночасно зіпсували й популяризація опозиції та вплив корупції. У повідомленні прес-центру також наголошено, що поки неможливо точно змоделювати наслідки цього конфлікту.
 
Також наголошено, що позачергові вибори, які нині активно обговорюють деякі представники української влади, посилять сумніви Міжнародного валютного фонду, які вимагають від уряду реформ відповідно до програми співпраці.
 
Додамо, нещодавно думку щодо політичної кризи в Україні висловив глава Міністерства закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер. За його словами, українська влада нині на правильному шляху, проте ця ситуація вплине і на сусідні держави. 

Коментарi

Коментарiв