Порошенко призначив керівником Держуправління справами главу «Roshen»

374
Президент України Петро Порошенко замінив на посаді глави Державного управління справами Сергія Борзова на колишнього керівника вінницької фабрики «Roshen» Олександра Білика. 

 
Порошенко призначив керівником Держуправління справами главу «Roshen»
Згідно з інформацією 24, оприлюдненою 23 лютого цього року, Порошенко запропонував Білику очолити державне відомство близько тижня тому. Погодившись, він лише попросив певний час для завершення необхідних справ на фабриці, пізніше офіційно звільнився і переїхав до столиці. Нині Білик і його помічники жодним чином не контактують із журналістами й не коментують ситуацію. 23 лютого прес-центр вінницької кондитерської фабрики «Roshen» повідомив, що нині директором компанії є Дмитро Рощупкін.   
Додамо, 12 лютого поточного року стало відомо, що компанія «Roshen», власником якої є Порошенко, для будівництва нового комплексу без проведення аукціону заволоділа майже 8 гектарами землі в Борисполі, на Київщині. Журналісти з’ясували, що насправді площа, де планують збудувати нове приміщення, становить 20 гектарів. Керівництво підприємства спростувало інформацію й заявило, що землю отримано законно, крім того, це підтримали міські депутати. 
Крім того, восени минулого року директор «Бісквітного комплексу «Roshen» Костянтин Півень оголосив, що корпорація надасть 130 мільйонів гривень до державного бюджету Борисполя в якості пайового внеску. Мер міста Анатолій Федорчук нині категорично спростовує цю інформацію й стверджує, що йшлося лише про 30 мільйонів.

Коментарi

Коментарiв