Найпотужнішу в Україні сонячну електростанцію на даху відкрили на Львівщині

415
В Україні відкрили потужну сонячну електространцію

У місті Борислав, що на Львівщині, відкрили нову сонячну електростанцію ТОВ «Синтез Солар».

Електростанція складається із двох частин – наземної та дахової – і є найпотужнішою в Україні. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Обладнання оснащене сонячними модулями та інверторами китайського та німецького виробництва.

«Задум створити сонячну електростанцію в мене виник приблизно два роки тому. Почав читати інформацію в Інтернеті, відтак поступово, звісно не без помилок, вдалось створити шедевр. Тут знаходиться 4600 панелей. Наземна електростанція має загальну потужність – 326,12 кВт, дахова – 1,114 МВт. Річна загальна генерація буде становити приблизно – 1,4 млн кВт/год», – підкреслив директор ТОВ «Синтез Солар» Юрій Пасічник.

«Якщо говорити глобально, то сонячна електростанція – це енергетична незалежність держави. Якщо ж говорити інтересами області – то це і додаткові робочі місця, і виробничі потужності. Тому що окрім самих колекторів, все інше виробництво зосереджене на території України. І звичайно, це сучасні модерні технології з яких найприємніше те, що тут у Бориславі є найбільша сонячна дахова електростанція і ми направду цим гордимося», – наголосив очільник Львівської ОДА Олег Синютка.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв