У російському МЗС нахабно «пожартували» з Меркель через заяву про Крим

447
Захарова у своєму стилі прокоментувала заяву Меркель про Крим

Канцлер Німеччини Анґела Меркель напередодні заявила, що не можна погоджуватися з анексією Криму, і прирівняла ситуацію з радянською окупацією частини Німеччини. У МЗС РФ ці слова сприйняли по-своєму, і навіть вирішили «пожартувати» з Меркель.

Ідеться про заяву Ангели Меркель у коментарі Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung про те, що не слід миритися з історичною несправедливістю щодо анексії Криму: «Якщо я, наприклад, чую, що російську анексію Криму треба просто визнати, то думаю: що сталося б, якби з нами в НДР обійшлися за принципом: Німеччина, безумовно, залишиться розділеною, цього вже не зміниш».

У відповідь одіозна речниця МЗС Марія Захарова пригадала, що її керівник Сєргєй Лавров 2015 року на Мюнхенській конференції теж використав для порівняння історію з Кримом у 2014 році задля аналогії з НДР і ФДР.

Однак, якщо слова Меркель були про те, що не можна миритися з історичною несправедливістю щодо анексії півострова, то Лавров 2015 року прирівняв «приєднання» Криму з об’єднанням Німеччини, яке відбулося без референдуму.

Від себе Захарова додала те, що «розділеним не по своїй волі народом є народ Росії і Криму, а не Криму і України». Про це повідомили РИА Новости.

Речника російського МЗС не забула і про «жарти» у своєму фірмовому стилі: «Не виключаю, що німецькі ЗМІ напишуть, що «російські хакери», якими так активно лякають німців, на цей раз «зламали» не сервер передвиборного штабу, а відразу кандидата».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв