Яценюк у всіх бідах України звинуватив «БПП» і «Народний фронт»

210
Під час прес-конференції Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що відповідальність за кризу в державі повинні нести фракції «БПП» і «Народний фронт».

 
Він підкреслив, що парламенту не вистачило голосів для висловлення недовіри чинному уряду, тому відповідальність за політичну й економічну стабільність в Україні нині повинні взяти на себе фракції «Блок Петра Порошенка» й «Народний фронт». Додамо, що саме Яценюк є головою партії «НФ», отож така заява викликає подвійне здивування.
 
Очільник Кабінету Міністрів також зазначив, що має намір стабілізувати ситуацію в парламентській коаліції за допомогою переговорів із її колишніми членами. Українська правда нагадує, що 19 лютого поточного року фракції «Батьківщина» й «Самопоміч» оголосили про вихід із коаліції, пояснивши таке рішення обуренням результатами голосування ВРУ за висловлення недовіри уряду. Пізніше стало відомо, що «Радикальна партія» Олега Ляшка не відкликала підписів із коаліційної угоди, тому, відповідно, юридично вона досі існує.
 
ЗМІ поширюють інформацію про те, що нині Ляшко маніпулює Президентом Петром Порошенком і Яценюком, маючи намір отримати посаду голови парламенту й вигідні посади для своїх колег із «Радикальної партії», адже, по суті, саме від нього значною мірою залежить доля коаліції.

Коментарi

Коментарiв