ЗМІ прогнозують «прорив» Саакашвілі у Верховну Раду

465
Саакашвілі планує "прорив" у Верховну Раду України?

Колишній очільник Одеської ОДА і екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі поки не має конкретного плану щодо подальших дій, однак у його команді не виключають, що політик спробує здійснити ще один прорив – цього разу у Верховній Раді.

Про це повідомляє Апостроф, посилаючись на власні джерела, наближені до грузинського політика.

«У самого Саакашвілі поки немає конкретного плану, але точно зрозуміло, що він поїде до Києва – попередньо у вівторок, 12 вересня. У його команді не виключають можливості прорвати ще один «кордон» – у парламенті. Найімовірніше, Саакашвілі буде намагатися блокувати роботу народних депутатів (у чому йому може допомогти глава фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко), поки ті не проголосують за позачергові парламентські вибори», – ідеться у статті.

Варіант боротьби команди Саакашвілі за позачергові парламентські вибори не виключає, зокрема, позафракційний депутат Віктор Чумак, який також був серед числа тих, хто підтримував повернення колишнього президента Грузії до України: «Саакашвілі може зіграти тут роль тарана, який має проламати прогнилу, але дуже самовпевнену недокоаліцію на чолі з Президентом».

Однак політолог Євген Магда не вірить, що Саакашвілі вдасться потрапити до Верховної Ради, щоб зірвати роботу нинішнього скликання.

«Парламент охороняють представники Управління державної охорони. Я думаю, що її начальник Валерій Гелетей тримається за свою посаду. Тому опинитися в приміщенні ВРУ буде для Саакашвілі набагато складніше, ніж прорвати пропускний пункт на українсько-польському кордоні», – підкреслив фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв