Спецслужби підозрюють Ляшка у причетності до корупційних схем

280
Служба безпеки України розпочала розслідування причетності лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка до корупційних схем.

 
Сам парламентар наступним чином спробував виправдати себе у звинуваченні: «Замість того, щоб ловити шпигунів і зрадників, Служба безпеки виконує політичні замовлення. Оскільки корупція у владі успішно подолана, тепер вже мене намагаються зробити корупціонером», − написав Ляшко у своєму Facebook. 
Відповідно до офіційного документа СБУ, відомство виконує запит Прокуратури Києва від 9 лютого поточного року, аби перевірити інформацію, надану Державною податковою інспекцією у Печерському районі Головного управління Державної фіскальної служби, згідно з якою Ляшка підозрюють у скоєнні адміністративного правопорушення, а саме – хабарництві. Нині Центральна виборча комісія зобов’язана надати Службі безпеки інформацією про підстави набуття повноважень парламентарем Олегом Ляшком. 
Нагадаємо, нещодавно Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що в державі нарешті подолано корупцією у верхівці влади, тому він задоволений результатами свого уряду щодо боротьби з хабарництвом. За його словами, нині нібито залишається лише потреба побороти корупцію в дитячих садочках, навчальних закладах, податкових інспекціях і лікарнях. 

Коментарi

Коментарiв