У ДПСУ розповіли цікаві деталі про перетин кордону Саакашвілі

330
Саакашвілі відмовився підписувати документи про факт незаконного перетину кордону

Екс-очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі відмовився підписувати адміністративно-процесуальні документи про факт незаконного перетину кордону. Про це повідомили у прес-центрі Державної прикордонної служби України.

У ДПСУ розповіли, що прибули до місця тимчасового проживання політика в готель «Леополіс» у Львові для того, щоб уже вдруге повідомити йому про факт незаконного перетину кордону, підписати і вручити необхідні документи.

«Міхеїл Саакашвілі відмовився підписувати документи про факт незаконного перетину кордону, а його оточення блокує прикордонний наряд, чинить опір законним діям правоохоронних органів і не дозволяє прикордонникам виконати свої обов’язки, що тягне за собою іншу, вже кримінальну відповідальність», – ідеться у повідомленні.

Також зазначено, що після прориву кордону за участю Саакашвілі Держприкордонслужба звернулася до всіх учасників зазначених дій, юридично оформити факт перетину кордону і дати можливість прикордонникам оформити необхідні адміністративно-процесуальні документи.

«Тільки протягом учорашнього дня до пункту пропуску прибули 14 громадян України і інших держав для вирішення цього питання», – пояснили у ДПСУ.

Пізніше прикордонники зачитали Саакашвілі адміністративний протокол про незаконний перетин кордону в присутності журналістів біля будівлі готелю – про це пише Інтерфакс-Україна.

У свою чергу екс-очільник Одеської ОДА заявив, що протокол йому мали вручити на протязі трьох годин після перетину кордону: «Усе дуже просто. Якби вони принесли цей протокол протягом трьох годин, коли ми перетнули кордон… вони не можуть сказати, що я десь ховався. Я був на головній площі Львова разом з тисячами львів’ян, то я б взяв без питань цей протокол. Однак те, що зараз вони приносять – це порушення закону».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв