Британії життєво необхідний референдум щодо членства в ЄС, − Камерон

271
Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Камерон наголосив, що країні життєво необхідний референдум щодо членства в Європейському Союзі.

Радіо Свобода зазначає, що Камерон 23 лютого розпочав перший день агітації щодо референдуму про членство Великої Британії в Євросоюзі. Раніше мер Лондона, колега Камерона з Консервативної партії, Борис Джонсон закликав владу вийти з ЄС. У відповідь на це Прем’єр звинуватив очільника англійської столиці в лобіюванні власних інтересів за допомогою таких заяв, аби домогтися посади лідера в партії.  
«Це життєво важливе рішення для майбутнього нашої країни. Я хотів би наголосити, що це рішення буде остаточним. Дехто пропонував ідею, що у разі негативного результату референдуму, ми могли би наново домовитися з ЄС і згодом провести другий референдум. Ця ситуація виглядає наступним чином: ті, хто збирається голосувати «проти», хочуть згодом голосувати «за». Подібний підхід ігнорує засади демократії, законності та здорового глузду», − висловив думку Камерон.
На його думку, Британія повинна підписати нову угоду з ЄС, оскільки це допоможе країні стати центром нової глобальної торгівлі, в цілому покращити ситуацію в державі.
Зазначимо, у Великій Британії розпочали активно обговорювати можливість виходу з Європейського Союзу у зв’язку з міграційною кризою. 20 лютого цього року під час саміту ЄС у Брюсселі Девід Камерон домігся права оголошення референдуму щодо цього питання. Крім того, за результатами переговорів, Британія документально закріпила статус Сполученого Королівства в Євросоюзі та права не брати в подальшому участь у економічній і політичній інтеграції ЄС.

Коментарi

Коментарiв