Чи депортують Саакашвілі у Грузію: думка експерта

370
За словами політолога, Саакашвілі навряд чи відправлять у Грузію

Колишнього очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі навряд чи депортують у Грузію, оскільки влада цієї країни нині не готова до політичної кризи. А питання повернення Саакашвілі громадянства зараз в Україні нікого не цікавить. Про це розповів директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

За словами Небоженка, Президент України Петро Порошенко сам виростив технології багаторазового користування. Водночас Саакашвілі чудово зрозумів свою роль і виступає стимулятором, реактором і подразником будь-яких процесів.

«Населенню настільки вже набридла нинішня влада, що воно використовує будь-який привід, щоб висловити свій протест. Дії Саакашвілі набули форми фізичної сили. Це говорить про те, що у нас не буде ніяких майданів у центрі Києва, їх завжди можуть розстріляти браві силовики. Але елементи майданних подій тепер можуть виникнути в будь-якому місті і з будь-якого приводу», – підкреслив політолог у коментарі 24.

Він переконаний – цей спалах протесту триватиме, оскільки ми недооцінюємо ступінь політичної нахабності влади.

Водночас, стверджує фахівець, навряд чи Саакашвілі депортують до Грузії.

«Якщо у Саакашвілі в Україні 1,5% підтримки населення, то в Грузії – 15%, є своя партія, ЗМІ. Тому владі Грузії він не потрібен, вона не готова до політичної кризи. Інше питання, що в процесі депортації, поки посольство США спить, літак буде пролітати над зоною АТО. А у росіян великий досвід збиття літаків. Але його не депортують», – запевнив Небоженко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв