Питання відставки Шокіна не розглянуть раніше березня, − Куценко

226
Прокурор ГПУ Владислав Куценко оголосив, що Віктор Шокін планує продовжити термін своєї відпустки, оскільки має невикористані раніше дні.

«Генпрокурор повинен повернутися на роботу 29 лютого, проте не можу стверджувати цього напевно. Він не брав відпустки впродовж тривалого періоду, тому у нього накопичилося чимало додаткових днів, але відповідне рішення ухвалить лише сам Шокін», − зазначив в ефірі 112 Куценко.
Він також додав, що існує лише низька ймовірність розгляду питання про відставку Генпрокурора у разі позачергового засідання парламенту, тому його буде обговорено не раніше середини березня поточного року.
Додамо, 22 лютого стало відомо, що в Верховній Раді України зареєстровано законопроект про відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна, проте текст документа поки не оприлюднили. 
Депутат від фракції «БПП» Мустафа Найем раніше повідомив, що ще 16 лютого сам Шокін надав Президенту Петру Порошенку заяву про відставку, проте згодом Генпрокурор пішов у відпустку, тому, відповідно до законодавства, питання звільнення не може бути розглянуто до її завершення.

Коментарi

Коментарiв