Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » ЄС пообіцяв підтримку Україні лише за умови стабілізації в державі

ЄС пообіцяв підтримку Україні лише за умови стабілізації в державі

23-02-2016, 10:17
Автор: mironetti
Переглядів: 167
Версія для друку
Під час офіційної зустрічі з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком Федеральний міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер наголосив, що ЄС продовжить підтримувати українську сторону лише за певних умов.
ЄС пообіцяв підтримку Україні лише за умови стабілізації в державі
«За умови стабілізації ситуації в державі ми цілком зможемо надавати підтримку Україні. Сподіваюся, що в українському парламенті ухвалено необхідні рішення з приводу того, щоб гарантувати стабільність протягом наступного періоду часу. Це є найважливішою передумовою для того, щоби йти шляхом реформ», − цитує Укрінформ німецького високопосадовця. 
Штайнмайер також наголосив, що Європейський Союз кристально слідкує за розвитком подій в Україні і робить відповідні рішення. За його словами, деякі резолюції української влади викликають нерозуміння і стурбованість єврочиновників. 
Додамо, метою візиту до України 22 лютого Штайнмайера та глави Міністерства закордонних справ Франції Жан-Марк Еро був аналіз і оцінка внутрішньополітичної ситуації і висловлення підтримки процесу реформації, оскільки саме від нього залежить успіх переговорів у Мінську.
Еро наголосив, що Франція також згодна підтримувати Україну, проте лише за умови продовження виконання Мінських домовленостей і активізації влади щодо роботи над реформами. «Ми маємо переконати українців, що реформи тільки в їхніх руках», − наголосив французький високопосадовець.