Саакашвілі мітить на крісло прем’єра – нардеп

417
Саакашвілі хоче підсидіти Гройсмана?

Ситуація на кордоні між Україною і Польщею – це початок домовленості нового стану опозиції та вимагання дострокових виборів. Оскільки екс-очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі не може бути президентом, цілком імовірно , його мета – прем’єрство. Про це розповів  народний депутат України Тарас Батенко.

За словами нардепа, випадок Саакашвілі показав, що зараз відбувається невизначеність між авторитаризмом і анархією.

«На щастя, влада зараз настільки слабка, що немає можливості стати авторитарною, а суспільство ще настільки неміцне, що не може до кінця в легальний спосіб домагатися справедливості та демократі. Тому те, що відбулося на українсько-польському кордоні, це удар по іміджу держави як правової країни», – підкреслив Батенко в ефірі ZIK.

Щодо виборів, на його переконання, ситуація між опозицією і владою буде все більше загострюватися, оскільки мета саме цього сегменту політики – піти на дострокові вбори.

«Сьогодні президент в Україні має дуже великі повноваження, якими не хоче ділитися. І забрати у нього частину повноважень було б правильно. Можна сказати, що зараз почалася активна підготовка усіх політиків до виборів», – висловив думку парламентар, додавши, що водночас метою акції на кордоні було досягнення дострокових виборів.

«Можливо, мета Саакашвілі – стати прем’єром, оскільки президентом він не може бути. Далі він зможе розподілити посади, як йому буде потрібно. І те, що відбувається зараз, це початок домовленості нового стану опозиції», – наголосив нардеп.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв