В муху теж можна стріляти – артилерист попустив ракети РФ

621
Боєць АТО розповів про справжню "міць" російських ракет

Нині ракетна програма Росії – не більше ніж розпорошення грошей, оскільки на озброєнні армії РФ перебувають модернізовані балістичні ракети радянського зразка, ефективність яких викликає великі сумніви. Про це розповів боєць АТО, артилерист Андрій Кобзар.

«Здатність Росії робити балістичні ракети – під дуже великим сумнівом. Згадайте попередні пуски ракет «Булава». Тоді були навіть умовні пуски, коли ракета просто не виходила з шахти. Деякі ракети розпадалися відразу після запуску. Кількість ракет, які запустилися, можна було порахувати на пальцях. Успішним пуском можна вважати, коли ракета полетіла і кудись долетіла», – підкреслив Кобзар у коментарі Обозревателю

За його словами, нова твердопаливна міжконтинентальну балістична ракета «РС-24 Ярс», випробувальний пуск якої був проведений в Росії, є просто модернізованою розробкою радянських часів.

«Те, що вона запущена – це прекрасно. Питання в тому, чи долетіла вона кудись? Можна стріляти з пістолета Макарова в муху з 300 метрів, а ось потрапите ви чи ні – це вже питання», – зауважив боєць АТО.

Крім того, він наголосив, що усі далекі ракети були прерогативою «Южмашу» – українського підприємства у Дніпрі.

Водночас експерт визнав, що модифіковані ракетні комплекси Р-36М, часто названі «Сатаною», які є на озброєнні російської армії, дійсно хороші, однак це також радянська розробка – конструкторського бюро «Південне» (Дніпро) і НВО «Електроприлад» (Харків), – і їх гарантійний термін спливає приблизно у 2019-2022 роках.

«Однак я всіляко підтримую ракетну програму Росії. Нехай запускають. Чим більше вони розпиляють грошей, тим краще», – підсумував Кобзар.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв