Що загрожує Тимошенко через незаконний перетин кордону: думка експерта

450
На думку експерта, Тимошенко не вибиватимуть із політичної гри юридичним шляхом

У демократичній країні вибивати людину з політичної діяльності юридичним шляхом, а не ідеологічним, заборонено, оскільки це суперечить демократичному розвитку. Про це розповів політичний експерт Дмитро Купира, коментуючи новину про те, що Юлію Тимошенко, Дмитра Добродомова та низку інших нардепів внесли до бази «Миротворця» за незаконний перетин кордону із Міхеїлом Саакашвілі.

«Методи, що застосовувалися в цьому інциденті з громадянством Саакашвілі, ведуть нас до нової злочинної влади. Ми мали стару злочинну владу, але наразі ми йдемо таким шляхом, що маємо всі шанси отримати нову», – підкреслює Купира у коментарі Слову і Ділу.

Він переконаний – нічого заподіяти ані Тимошенко, ані іншим політикам, які підтримали Саакашвілі, не зможуть.

«По-перше, з юридичної точки зору навряд чи щось може загрожувати нардепам, жодної відповідальності ніхто не нестиме. По-друге, те, що Тимошенко внесли до бази «Миротворця», нічого для неї не означає, як і для інших. За всю політичну кар’єру вони мали й гірші ситуації. Це геть не найстрашніше, що могло статися. Та й допит у ГПУ – це не загроза», – пояснив політолог.

Водночас, стверджує він, той факт, що Тимошенко та інші підтримали Саакашвілі на кордоні не слід сприймати як сигнал до якоїсь консолідації в подальшому.

«Саакашвілі просто використовують. Тимошенко та іншим корисно, щоб з’явився ще один активний політик, який бив би по їхньому головному конкуренту – президенту. Тимошенко зіграла ситуативно. У неї вождистська партія. Вона може хоч 10 разів змінювати свої погляди, так само робитиме й партія», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв