США спростували інформацію про візит Обами до України

171
24 лютого під час брифінгу прес-секретар Білого дому Джош Ернест спростував інформацію про намір Президента США Барака Обами відвідати Україну.

Ернест також підкреслив, що Обама й американська влада в цілому продовжать пошуки методів вирішення проблем, пов’язаних із ситуацією в Україні. Він нагадав, що Віце-президент Штатів Джо Байден, який серед членів адміністрації глави держави найбільше опікується українським питанням, нещодавно відвідав Київ. 
Прес-секретар Білого дому наголосив, що головною підставою для візиту Байдена до України було невиконання Мінських домовленостей Російською Федерацією і відмова від відповідних положень угоди.
За його словами, українська сторона протягом останнього часу запровадила низку важливих реформ. Нині їх складно оцінити, проте в подальшому ці зміни обіцяють принести чимало користі.
«Нині найбільшою проблемою залишається небажання росіян і сепаратистів на сході України, яких вони підтримують, виконати свої зобов’язання, взяті ними на себе в рамках Мінських домовленостей», − зазначив Ернест.
Українська правда додає, що, за словами американського високопосадовця, Україна може й надалі розраховувати на підтримку Штатів доти, доки всі проблеми не буде вирішено.

Коментарi

Коментарiв