Одіозний нардеп-утікач Онищенко балотуватиметься у президенти

361
Онищенко мітить у крісло президента

Нардеп-утікач Олександр Онищенко братиме участь у виборах президента України 2019 року.

«Так, я вирішив балотуватися», – заявив Онищенко в інтерв’ю The Washington Times, відповідаючи на запитання про те, чи правда це.

«Порошенко розглядає мене як сильного політичного й економічного суперника. Тому перша його мета була позбавити мене й опозиції фінансових ресурсів і змусити мене покинути рідну країну», – переконаний нардеп-утікач.

«Адміністрація Президента Петра Порошенка стає все більш авторитарною, монополізує владу й утискає опонентів», – стверджує політик.

Також він заявив, що наближені до влади люди хотіли привласнити його компанії.

Нагадаємо, Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 мільярдів гривень.

Відповідно до версії слідства, в період з січня 2013 по червень 2016 року члени злочинної організації незаконно заволоділи коштами, отриманими від реалізації природного газу в розмірі понад 1,6 млрд гривень, унаслідок чого «Укргазвидобуванню» завдано збитків на суму понад 740 млн грн.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв