«Захід-2017» серйозно загрожує Україні, Польщі і Прибалтиці – конфліктолог

365
За словами експерта, навчання "Захід-2017" є масштабною загрозою

Завдання стратегічного рівня Кремля спрямовані на підготовку до війни з НАТО, тому російсько-білоруські навчання «Захід-2017» мають відверто наступальний характер. Про це розповів директор Інституту зовнішньої політики, конфліктолог-міжнародник Григорій Перепелиця.

На переконання Перепелиці, російсько-білоруські навчання спрямовані на захоплення території та завдання поразки військам противника. Водночас для цього потрібна постійна інфраструктура для розгортання таких військ та наявність сил передової присутності.

Саме тому, стверджує фахівець, найімовірніше, що російські військові залишаться на території Білорусі після навчань «Захід-2017».

«Війська уже розгорнуті в бік України. Там фактично є військова база. До того ж, на території Білорусі будують базу, на її основі розгортатиметься ціла наступальна армія. Зараз туди передислоковуються дивізії», – підкреслив конфліктолог у коментарі Слову і Ділу.

За його словами, Кремль уже готує перший та другий ешелони для наступу, війська РФ під виглядом навчань можуть розгорнути наступ на Україну, оскільки під час таких навчань як «Захід-2017» відбувається стратегічне розгортання військ.

«Тобто іде налагодження для ведення наступу на території противника або завдання поразки групам ворожих військ. Тому ці навчання несуть велику загрозу для України, країн Балтії та Польщі», – пояснив експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв