Проти моєї команди більше розслідувань, ніж проти Януковича, − Сакварелідзе

174
Заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе зазначив, що проти його команди відкрили більше кримінальних справ, ніж проти екс-президента Віктора Януковича. 

«У підсумку, з великим жалем та іронією відзначив для себе, що проти наших працівників було порушено більше кримінальних проваджень, ніж проти Віктора Януковича (якщо взяти до уваги відкриті, закриті і поточні, то вийде близько 7 справ протягом 4 місяців)», − підкреслив Сакварелідзе.
Він також нагадав, що влітку минулого року Служба внутрішньої безпеки України напередодні тестування кандидатур на посади місцевих прокурорів розпочали розслідувати фінансування цього процесу Європейським Союзом і іншими іноземними партнерами. Спецслужба демонстративно допитувала представників ЄС, що викликало обурення на міжнародному рівні.
Водночас Генпрокуратура України відкрила кримінальне провадження проти його команди з Генеральної інспекції з метою подальшого безперешкодного закриття справи «діамантових прокурорів». 
У січні поточного року на команду Сакварелідзе посипалися нові звинувачення, посилився тиск. Зокрема йдеться про допити працівників управління реформами, створеного прокурором.
«Все це дає мені підстави зробити однозначний висновок – керівництво ГПУ збирається з таким же завзяттям, абсолютно не збавляючи темпів, і надалі продовжувати «битву» з будь-якими спробами реформування системи», – підсумував високопосадовець на своїй сторінці у Facebook. 

Коментарi

Коментарiв