«Він засмикався» – військовий експерт розкрив плани Путіна

422
Путін почав панікувати через санкції?

Президент Росії Владімір Путін намагається посварити керівництво Франції, Німеччини, США та України. Про це розповів військовий експерт і блоґер Олексій Арестович.

«Росія розмиває зусилля з нашого боку, а також – наш єдиний фронт із Парижем, Берліном і Вашингтоном. Путін хоче посварити Париж, Берлін, Вашингтон і Київ між собою. Німці, наприклад, тепер хочуть йому ледь не Нобелівську премію миру дати за те, що бовкнув по телефону Меркель, що він згоден на миротворців», – підкреслив Арестович у коментарі Апострофу.

За його словами, ініціатива Путіна доповнити проект резолюції щодо місії ООН на Донбасі має демонстративний характер.

«Те, що Путін засмикався, показує, що санкції «жим-жим». Особливо перед виборами. І треба домогтися чогось на кшталт послаблення санкцій. І він хоче розмити трохи ці санкції», – переконаний аналітик.

Водночас, стверджує він, ідея щодо миротворчого контингенту у процесі обговорення може пересварити між собою Україну і членів «нормандського формату».

Крім того, додав фахівець, російський побоюється ухвалення у Верховній Раді закону про деокупацію Донбасу.

«Наприклад, перетворити його з закону про деокупацію в закон про реінтеграцію Донбасу, в якому не обов’язково вказувати агресора. За це ведеться боротьба», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв