Екс-представник Пентагону розніс усі аргументи противників надання Україні зброї США

632
На думку експерта, після надання Україні зброї США інші країни можуть наслідувати цей приклад

Якщо президент США Дональд Трамп ухвалить рішення щодо надання Україні летальної зброї, аналогічні кроки зроблять і інші союзні країни. Такий прогноз зробив колишній помічник міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Майк Карпентер – передає Укрінформ.

«Ті, хто виступає проти надання Україні оборонної зброї, використовують одні й ті самі аргументи», – зауважив екс-працівник Міноборони США.

Він переконаний – один із таких аргументів полягає в тому, що Кремль не звертає уваги на втрати, а також на міжнародну реакцію щодо його військових операцій.

«Це неправда. Втрати за агресію мають значення для Москви, й оборонна зброя підвищить справжню ціну відповідальності для Росії. На підтвердження цьому зауважу, що в Росії жорстко обмежується інформаційне поле, а ті, хто хоче розповісти правду, стають жертвами режиму», – підкреслює Карпентер.

Крім того, він прокоментував інше твердження опонентів озброєння України щодо того, що європейська єдність порушиться, якщо США зробить такий крок: «Немає жодних підстав так вважати. Якщо Сполучені Штати нададуть оборонну зброю для України, я не маю жодних сумнівів, що багато наших союзників наслідують цей приклад».

За його словами, третій головний аргумент – це залякування, нібито надання Україні зброї спровокує Росію.

«Обороняти свій суверенітет не є провокацією. Навпаки, Кремль спонукатиме більше слабкість та відсутність рішучості», – запевняє експерт.

Також він наголосив, що експертне товариство США рекомендувало і уряду, і Конгресу США посилити підтримку України в плані безпеки та надати їй оборонне озброєння для відстоювання власного суверенітету.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв