Порошенко підписав останні закони з «безвізового пакета»

343
Прес-служба Президента України повідомила, що Порошенко підписав останні три закони з «безвізового пакета», який є однією з вимог ЄС.

Закони передбачають внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання рекомендацій доповіді ЄК про стан виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для української сторони, удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку й управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, удосконалення процедури арешту майна й інституту спеціальної конфіскації, а також зміни до закону «Про прокуратуру» з метою забезпечення прозорої діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Укрінформ нагадує, що основною метою ухвалених документів є візова лібералізація для України з країнами Європейського Союзу. 18 лютого цього року Порошенко надав на розгляд парламенту ці закони як такі, що є невідкладними.
Представник Адміністрації Президента також повідомив, що нині українська влада продовжує консультуватися з Європейською комісію щодо закону про електронне декларування доходів чиновників, оскільки документ потребує вдосконалення відповідно до стандартів ЄС.

Коментарi

Коментарiв