Чому з’явились чутки про об’єднання «НФ» і «БПП»: пояснення політолога

337
Партії Порошенка і Яценюка можуть об'єднатися?

Об’єднання «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту» може бути зливом інформації для перевірки реакції депутатів та суспільства. Про це розповів політичний експерт Віталій Бала.

«Таку інформацію можуть закидати депутати, які хочуть об’єднатися, але вони зустріли спротив однопартційців», – підкреслив Бала у коментарі 24.

За його словами, «Блок Петра Порошенка» буде готовий об’єднатися з «Народним фронтом» по-справжньому, якщо це дозволить Президенту Порошенку переобратися на другий термін й отримати більшість у наступному складі Верховної Ради.

«Сьогодні рано говорити про будь-які об’єднання. Нагальним завданням для більшості є контроль над дієздатністю парламенту, уряду та недопущення дочасних виборів», – переконаний експерт.

Крім того, він висловив думку, що для «БПП» союз із «НФ» стратегічно не має жодного сенсу, однак відкидати «фронтовиків» не можна, оскільки це спричинить кризу в уряді та парламенті. Це, у свою чергу, наблизить оголошення парламентських виборів.

«У нинішніх обставин «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» залежать один від одного», – додав фахівець.

Також він стверджує, що створення партії влади вигідніше «Народному фронту», оскільки він не має жодної підтримки у суспільстві. Політичній силі Яценюка слід всіляко показувати готовність до об’єднання, щоби далі виторговувати у «БПП» політичні посади і призначення у владі.

Водночас Бала запевняє, що жодні об’єднання опонентів не пришвидшать створення єдиної партії влади.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв