Правник: Влада спихає усі свої недоліки на вимоги МВФ

605
Заступник голови ЦВК (1999-2007 рр.), експерт Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) Марина Ставнійчук

Кабінет Міністрів України, зокрема і Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, дозволяють собі такі висловлювання щодо МВФ, які обурюють експертів. Про це розповіла експерт Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) Марина Ставнійчук в ефірі одного з українських телеканалів.

За словами Ставнійчук, Україні слід поступово припиняти користуватися допомогою МВФ.

«Я розумію, що така позиція може бути сильно розкритикована, але час сподіватися на власні ресурси з погляду на те, що вони все ж таки є в Україні», – наголосила правник, додавши, що якщо розглядати видобуток власного природного газу і скільки газу використовується країно, то тут є велика кількість необлікованого ресурсу.

«Український уряд, зокрема і прем’єр Гройсман, дозволяють собі такі висловлювання щодо МВФ, які обурюють експертів. Наприклад, це твердження про те, що МВФ змушує Україну провести земельну реформу, яка не забезпечує нормального прозорого земельного кадастру, земельного ринку та його правил», – підкреслила фахівець.

«І тільки після того, як експерти почали розбиратися у цих питаннях виявилося, що МВФ цього вже і не вимагає. Відповідно, часто свою нефаховість і нерозуміння українських проблем влада перекладає на вимоги МВФ», – заявила експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв