Поліція виявила у хлопця в київському метро цілий арсенал боєприпасів

310
Під час звичайної перевірки в метро у юнака знайшли цілий арсенал зброї

У Києві на станції метро «Вокзальна» під час перевірки документів правоохоронці виявили у підозрілого хлопця цілий арсенал боєприпасів. Серед них були граната РГД-5, запал до неї, 3 димові шашки та 2 глушники до АКМ.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Під час відпрацювання території столичної підземки працівники управління поліції метрополітену помітили у вестибюлі підозрілого молодика та запросили його до кімнати поліції. У рамках особистого огляду у 22-річного хлопця виявили та вилучили небезпечні предмети: гранату РГД-5, запал до неї, димові шашки та глушники до автомату.

Затриманим виявився уродженець Чернігівської області, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.

«За його словами, частину боєприпасів він нібито знайшов у Рівненській області, інші небезпечні предмети замовив через мережу Інтернет. Молодий чоловік відмовився пояснювати, куди і з якою метою перевозив ці речі», – ідеться у повідомленні.

У зв’язку з цим фактом слідчий відділ розпочав кримінальне провадження за статтею «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Вилучені боєприпаси відправлені на експертне дослідження.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв