ЄС скасував більшість санкцій проти Білорусі

296
25 лютого 2016 року Рада Європи затвердила рішення про скасування майже всіх санкцій проти Білорусі.

Згідно з офіційною заявою організації, РЄ вирішила не продовжувати чинність санкцій майже проти 200 осіб і кількох підприємств. Відповідну резолюцію затвердили міністри закордонних справ країн-членів Європейського Союзу ще 15 лютого, проте необхідні акти офіційно ухвалили через 10 днів. 
Тим не менше, Рада ЄС продовжила на один рік існуючі обмежувальні заходи, в тому числі ембарґо на постачання зброї і замороження рахунків і візові заборони щодо чотирьох осіб, які перебувають у чорному списку у зв’язку зі зникненням двох опозиціонерів, − цитує Європейська правда заяву РЄ. 
Єврочиновники пояснили таке рішення спробою створити підґрунтя для подальшого покращення ситуації, що сприятиме довгоочікуваному покращенню відносин між Білоруссю та Європейським Союзом.
Додамо, 29 жовтня 2015 року ЄС на 4 місяці заморозив санкції проти Білорусі у зв’язку зі звільненням владою цієї держави політичних в’язнів 22 серпня минулого року. нині санкції проти Білорусі слідом за Європейським Союзом пообіцяла скасувати й Норвегія.

Коментарi

Коментарiв