17 років безкарності: Мирослава Гонгадзе різко звернулась до Луценка

2484
Мирослава Гонгадзе звернулася до Генпрокурора Луценка у своєму відео

Дружина вбитого 17 років тому українського журналіста Георгія Гонгадзе Мирослава в роковини зникнення чоловіка записала різке звернення до української влади.

«17 років тому з нами не стало Георгія Гонгадзе. Щороку 16 вересня стає для мене черговим нагадуванням неможливості досягти правосуддя, відчуттям безсилля перед системою та усвідомленням процвітання безкарності в Україні. 17 років відбуваються маніпуляції навколо смерті Георгія», – заявила дружина журналіста.

Вона констатує – навіть після засудження виконавців злочину замовники залишаються непокараними.

«Більше того, безпосередній організатор виконання злочину генерал Олексій Пукач може уникнути покарання – хід судового процесу над Пукачем викликає підозри про бажання змінити чи скасувати його вирок про довічне ув’язнення», – підкреслила Гонгадзе.

За її словами, у законності та справедливості вироку Пукачеві вона не сумнівається і сподівається, що касаційний суд якнайшвидше розгляне його справу.

Крім того, вдова Георгія Гонгадзе звернулась до Генерального прокурора України з вимогою продемонструвати результати і завершити розслідування щодо замовників вбивства та повністю розслідувати злочини проти журналістів.

«Ми зможемо сказати, що маємо оновлену європейську країну лише тоді, коли головним принципом існування цієї держави стане верховенство права», – резюмувала журналістка.

17 РОКІВ БЕЗКАРНОСТІ.

Опубліковано 15 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв