Нардеп: Робити приватизацію під час війни – це злочин

394
Левченко наголошує - займатися приватизацією у час війни є злочином

Перейматися приватизацією під час війни – це злочин, а приватизовувати такі підприємства як Одеський припортовий завод – це злочин у будь-який час. Про це заявив народний депутат України від ВО «Свобода» Юрій Левченко.

Нагадаємо, напередодні Кабінет Міністрів України скерував до Верховної Ради проект державного бюджету на 2018 рік.

Як підкреслив Левченко в ефірі ZIK, з огляду на курс, закладений у цьому держбюджеті, Кабмін робить ставку на девальвацію гривні.

«Якщо говорити про приватизацію, то вони, може, і роблять на це ставку, але це один із тих рідкісних випадків, коли я радію, коли бюджет не виконується. Я буду дуже радіти, як радів минулого року, якщо цих грошей від приватизації не надійде, у тому сенсі, що не буде цієї приватизації, тому що займатися приватизацією під час війни – це злочин, по-перше. А приватизовувати такі підприємства, як, наприклад, Одеський припортовий завод – це злочин у будь-який час», – наголошує «свободівець».

За його словами, існує низка механізмів збільшення дохідної частини бюджету: «Просто питання полягає у тому, що всі ці механізми мають у собі зменшення надприбутків більшості народних депутатів та їхніх господарів. Тому Верховна Рада за це не хоче голосувати, а уряд навіть не хоче таке пропонувати». .

Також нардеп висловив переконання, що інфляцію у 7 відсотків більшість українців назвуть смішною цифрою, оскільки реалії є зовсім іншими, натомість у цьому випадку відбуваються маніпуляції з статистикою.

Водночас зростання економіки Левченко називає цілком реальним.

«Зростання ВВП саме по собі нічого не означає. Важливо, як це зростання розподіляється серед населення. Бо може бут зростання 20 відсотків на рік. Якщо ці 20 відсотків зростання отримають десять-один, то для більшості українців жодної користі від цього немає», – резюмував націоналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв