Олександр Аронець: Реальний сепаратизм там, де органи влади спілкуються російською

1201
Блогер Олександр Аронець

Дякуючи аналізу Єгор Гуськов, знайшли чергову ідентичність між так званими «громадськими» проектами законів, що стосуються функціонування української мови, а також чинним мовним законом Кі-Ко.

При чому, нагадаю, що реальний сепаратизм там – де місцеві органи влади спілкуються російською. Новий проект закону залишає їм право спілкуватись російською, адже росіяни «компактно проживають» по всій території України, особливо на півдні і сході.

Я нікого з громадських активістів наразі не звинувачую, розумію, що це свідома політика міністерства-послідовника Ківалова-Колесніченка Гриневич та деяких нардепів. Гадаю, що громадських активістів просто використовують для створення ефекту підтримки проекту «громадськістю».

Тому хочу почути від них відповідь, чи справді вони підтримують таку редакцію статті і чому, чи не підтримують.

Максим Кобєлєв, Святослав Літинський, Taras Shamayda, Роман Матис (Roman Matys).

Прошу вас затегати і інших причетних.

P.S.

«Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення розвитку та використання мов національних меншин в Україні» № 6348

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=61590

«Стаття 8-1. У місцях компактного проживання певної національної меншини під час здійснення повноважень місцевими органами виконавчої влади … та органами місцевого самоврядування поряд з державною мовою може використовуватися мова цієї національної меншини.»

«Про засади державної мовної політики» №5029-17

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/5029-17

«Стаття 11. У межах території, на якій поширена регіональна мова … в роботі, діловодстві і документації місцевих органів державної влади і органів місцевого самоврядування може використовуватися регіональна мова.»

Джерело: Олександр Аронець

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв